Gran Alacant

                                


                                


                                


                                 


                                  


                                                          


        

Gran Alacant


Położony jest na przepięknym wzgórzu.
Znajduje się ok. 10 km od centrum Alicante, 8 km od lotniska i ok. 1 -2 km od pięknej piaszczystej plaży- Carabassi.
Podczas pieszej przechadzki na plażę, schodząc w dół wzgórza, mogą Państwo podziwiać niesamowite widoki ciągnących się kilometrami pobliskich plaż.
Na plażę można dostać się również autobusem oraz kolejką turystyczną. Po drugiej stronie miejscowości jest urocza stara latarnia, taras widokowy, ścieżki piesze oraz rowerowe prowadzące m. in. do pobliskiego Santa Pola. Chcesz podziwiać okolicę z lotu ptaka? Udaj się do centrum paralotniarstwa położonego na klifie i zamów niezapomniany lot. Masz ochotę posurfować? Zapewni Ci to szkoła surfowania zlokalizowana przy plaży Carabassi. Biegasz? zapisz się na jeden z biegów organizowanych w Santa Pola lub Alicante. Tęsknisz za smakiem aromatycznych i soczystych cytrusów - udaj się na miejskie targowisko oferujące regionalne warzywa i owoce.W Gran Alacant znajdziesz również specjały kuchni hiszpańskiej, prawdziwą włoską pizzę, kuchnię libańską, azjatycką, chińską, argentyńską oraz liczne kawiarnie, puby i tapas bary. Kochasz psy? Zabierz swojego pupila do parku zwierząt lub pobaw się z nim na plaży. Pragniesz zwiedzić okolicę ? Gran Alcant to świetnie zlokalizowane miejsce, położone blisko Alicante oraz Santa Pola, skąd bez problemu dojedziesz do większości turystycznych atrakcji Costa Blanca.

Potrzebujesz wypocząć od stresu oraz napięcia.. zapewni Ci to Santara Resort, w którym znajdziesz: restauracje, kawiarnie, centrum spa z licznymi zabiegami, siłownię, centrum medycyny estetycznej, porady dietetyków, trenerów, plany odchudzające, eventy, wesela i wiele innych udogodnień.

Oferta Santara ResortGran Alacant składa się w większości z zamkniętych, bezpiecznych kompleksów, wyposażonych w baseny, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci, boiska sportowe.

Opis kompleksów tutaj

W pobliżu, w pieszej odległości większości z nich znajdą Państwo: markety, restauracje, bary, kawiarnie, przystanki autobusowe ( autobusy kursują w kierunku Alicante / Santa Pola ), przystanki kolejki turystycznej, która zatrzymuje się przy prawie wszystkich kompleksach, dojeżdża na plażę oraz do Centrum Handlowego Mercadona.
W Gran Alacant jest także : apteka, poczta, posterunek policji, bank, biuro informacji turystycznej, centrum sportowe, salon spa, Targowisko ze świeżymi owocami i warzywami, biblioteka oraz duże centrum handlowe Mercadona, Jysk, Lidl, Burger King, sklep z meblami i wiele innych.

Lokalizacja