Gran Alacant

   

                                       


                                       


                                      


                                        


                                        


                                                               


                                                                                                                


Gran Alacant


Położony jest na przepięknym wzgórzu.
Znajduje się ok. 10 km od centrum Alicante, 8 km od lotniska i ok. 1 -2 km od pięknej piaszczystej plaży- Carabassi  

          
Podczas pieszej przechadzki na plażę, schodząc w dół wzgórza, mogą Państwo podziwiać niesamowite widoki ciągnących się kilometrami pobliskich plaż.
Na plażę można dostać się również autobusem oraz kolejką turystyczną. Po drugiej stronie miejscowości jest urocza stara latarnia, taras widokowy, ścieżki piesze oraz rowerowe prowadzące m. in. do pobliskiego Santa Pola.   

Chcesz podziwiać okolicę z lotu ptaka? Udaj się do centrum paralotniarstwa położonego na klifie i zamów niezapomniany lot. Masz ochotę posurfować? Zapewni Ci to szkoła surfowania zlokalizowana przy plaży Carabassi. Biegasz? Zapisz się na jeden z biegów organizowanych w Santa Pola lub Alicante. Tęsknisz za smakiem aromatycznych i soczystych cytrusów? Udaj się na miejskie targowisko oferujące regionalne warzywa i owoce.

W Gran Alacant znajdziesz również specjały kuchni hiszpańskiej, tradycyjną włoską pizzę, kuchnię libańską, azjatycką, chińską, argentyńską oraz liczne kawiarnie, puby i tapas bary.

Kochasz psy? Zabierz swojego pupila do parku zwierząt lub pobaw się z nim na plaży dla psów.

Pragniesz zwiedzić okolicę ? Gran Alcant to świetnie zlokalizowane miejsce, położone blisko Alicante oraz Santa Pola, skąd bez problemu dojedziesz do większości turystycznych atrakcji Costa Blanca.

Potrzebujesz wypocząć od stresu oraz napięcia.. zapewni Ci to Santara Resort, w którym znajdziesz: restauracje, kawiarnie, w których można zorganizować różne eventy, spotkania biznesowe oraz wesela, nawet na 100 osób. Centrum spa oferujące z liczne zabiegi, treningi z doświadczonymi trenerami, centrum medycyny estetycznej, porady dietetyków, którzy stworzą dla Ciebie plany odchudzające i wiele innych udogodnień.

Oferta Santara Resort

Gran Alacant składa się w większości z zamkniętych, bezpiecznych kompleksów, wyposażonych w baseny, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci, boiska sportowe.

Opis kompleksów tutaj

  W pobliżu, w pieszej odległości większości kompleksów znajdą Państwo: markety, restauracje, bary, kawiarnie, przystanki autobusowe ( autobusy kursują w kierunku Alicante / Santa Pola / lotnisko ), przystanki kolejki turystycznej, która zatrzymuje się przy większości kompleksów, dojeżdża na plażę oraz do Centrum Handlowego Mercadona.
W Gran Alacant jest także : apteka, poczta, posterunek policji, bank, biuro informacji turystycznej, centrum sportowe, salon spa, targowisko ze świeżymi owocami i warzywami, biblioteka oraz duże centrum handlowe Mercadona, Jysk, Lidl, Burger King, sklep z meblami i wiele innych.


Punkty widokowe:


  Mirador del Faro - położony w pobliżu latarni morskiej Santa Pola, starej wieży strażniczej Atalanoya.

  Avenida Mediterraneo, Avenida Escandinavia  - punkty widokowe, z których można podziwiać naturalne piękno wydm Arenales del Sol, zatokę Alicante, góry Sierra Helada i Penon oraz wyspę Tabarca. Jest to także miejsce, w którym przy zachodzie słońca podziwiać można dryfujących w powietrzu paralotniarzy lub zamówić lot paralotnią, gdzie ze wzgórza roztacza się urzekający widok na zatokę oraz piaszczyste plaże.


NUMER IDENTYFIKACYJNY N.I.E W MIESIĄC
MASZ PODPISANĄ UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ  LUB WYBRAŁEŚ WYMARZONĄ NIERUCHOMOŚĆ, A TERMIN UZYSKANIA NIE JEST ZBYT ODLEGŁY
- SKORZYSTAJ Z NASZEGO SERWISU I ZDOBĄDŻ  NUMER NIE W 1 LUB 2 MIESIĄCE W ZALEŻNOŚCI OD FORMY DOSTARCZENIA PEŁNOMOCNICTWA!

Lokalizacja