Arenales del Sol
       

                                                                                                                                                         


 Arenales del Sol

            

Los Arenales del Sol (w Walencji Els Arenals del Sol) to plaża o długości ok. 4km oraz dzielnica mieszkalna utworzona tuż za nią. Znajduje się w pobliżu ośrodków miejskich El Altet oraz Balsares. Położona jest 12 km od Alicante, 7 km od Gran Alacant, 7 km od Portu Lotniczego Alicante oraz niecałe 15 km od dawnej wioski rybackiej Santa Pola. Arenales to idealne miejsce do uprawiania windsurfingu oraz innych aktywności. Przy plaży znajduje się szkółka windsurfingowa, w której można doszkolić swoje umiejętności oraz wypożyczyć niezbędny sprzęt.
Arenales połączona jest  z plażą Carabassí dzięki długiej promenadzie, która zwłaszcza o zachodzie słońca jest idealnym miejscem na spacer z rodziną, przejażdżkę na rowerze lub wieczorny jogging.
Wyróżniony błękitną flagą dziewiczy charakter obszarów położonych na północ i południe od centrum, nadaje mu wysoką wartość ekologiczną.
Duży parking oraz regularne połączenia autobusowe z Elche, Alicante, Gran Alacant i Santa Pola pozwalają cieszyć się tym urokliwym miejscem bez ograniczeń.
Strefa rekreacyjna skupiona naprzeciw starego Hotelu de Arenales, skupia restauracje serwujące dania kuchni śródziemnomorskiej, pizzerie, tapas bary, lodziarnie oraz wiele innych miejsc, w których można miło spędzić wieczór z przyjaciółmi. Również na samej plaży znajdzie się kilka knajpek, które warto odwiedzić. Znajdą tu Państwo także supermarkety, a od 15 czerwca do 15 września we wtorki i piątki po południu jest tu organizowany targ uliczny, na którym wystawiają się farmerzy, aby zaoferować swoje produkty. Są tu także stragany sprzedające odzież oraz obuwie. Także rodziny z dziećmi znajdą tu coś dla swoich pociech. Można tu znależć kilka placów zabaw z różnymi atrakcjami oraz pływające zamki, nadmuchiwane platformy ze zjeżdżalniami, tak aby dzieci mogły ciekawie spedzić czas.

Lokalizacja

Do 50. i 60 lat XX wieku Arenales była praktycznie dziewiczą plażą, kiedy wybudowano tam hotel i pierwsze budynki. Obecnie budynki te nadal tam stoją i mimo, iż w latach 80-tych zostały ogłoszone jako ruiny, nie wyburzono ich, więc nadal można zobaczyć co z nich pozostało.

Poznaj aktualną ofertę nieruchomości w Arenales del Sol klikając tutaj


NUMER IDENTYFIKACYJNY N.I.E W MIESIĄC
MASZ PODPISANĄ UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ  LUB WYBRAŁEŚ WYMARZONĄ NIERUCHOMOŚĆ, A TERMIN UZYSKANIA NIE JEST ZBYT ODLEGŁY
- SKORZYSTAJ Z NASZEGO SERWISU I ZDOBĄDŻ  NUMER NIE W 1 LUB 2 MIESIĄCE W ZALEŻNOŚCI OD FORMY DOSTARCZENIA PEŁNOMOCNICTWA!