Kompleks w San Juan Alicante - 500 m do morza

Na terenie kompleksu:

• Basen dla dorosłych i 2 dla dzieci z solarium do kąpieli i opalania.
• Kort do padla.
• Siłownia na świeżym powietrzu.
• Plac zabaw dla dzieci.
• Pomieszczenia socjalne.

Kompleks składa się z 3 bloków, posiada 186 mieszkań.
San Juan Homes to nowoczesny kompleks położony w Playa de San Juan, zaledwie kilka minut spacerem od plaży.
Duże okna panoramiczne zapewniają optymalne wykorzystanie naturalnego światła oraz wentylacji.
Deweloper otrzymał Europejski certyfikat  Zrównoważonego Rozwoju Breeam ze względu na silne zaangażowanie w ochronę środowiska.


Kompleks znajduje się w Playa de San Juan w Alicante, nowo wybudowanej, nowoczesnej i dynamicznej dzielnicy mieszkalnej z ogrodami, szerokimi alejami i wyposażonej we wszystkie niezbędne usługi ułatwiające codzienne życie.
Mniej niż 10 minut od plaży, w sąsiedztwie osiedla znajdziemy zróżnicowaną ofertę barów, restauracji, wszelkiego rodzaju sklepów, parków i przestrzeni do uprawiania sportu.

San Juan to jedna z najbardziej znanych plaż w stolicy Alicante, o łącznej długości 6200 metrów, rozciągająca się od Campello do Cabo de las Huertas. Ta piaszczysta plaża, położona około siedmiu kilometrów na północny-wschód od centrum miasta Alicante, daje swoją nazwę dzielnicy mieszkalnej, która obejmuje sąsiedztwo plaży i do której należy nasza inwestycja.

Kompleks składa się z nowych jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych apartamentów z tarasami. Wyjątkowe apartamenty typu penthouse wyróżniają się imponującymi widokami i dużymi tarasami o powierzchni do 79 metrów kwadratowych.

Bliskość morza i przyjemne pomieszczenia ogólnodostępne zachęcają do cieszenia się śródziemnomorskim stylem życia przez 365 dni w roku. Kompleks posiada ogrody krajobrazowe, basen, basen dla dzieci, centrum fitness na świeżym powietrzu, wspólny klub, plac zabaw dla dzieci i kort do padla, a wszystko to na zamkniętym osiedlu, aby zapewnić bezpieczeństwo i prywatność.

Apartamenty zaprojektowane są z myślą o różnorodnych wymaganiach i stylach życia, dlatego oprócz standardowego układu oferujemy również wnętrza z koncepcją „open space”, w której salon i kuchnia tworzą część tej samej części dziennej, aby stworzyć jedną, nowoczesną, relaksującą, wielofunkcyjną przestrzeń.

Duże okna panoramiczne łączą apartamenty z ich otoczeniem i wychodzą na przyjemne tarasy, na których można czytać, cieszyć się długimi posiłkami lub po prostu podziwiać wspaniałe zachody słońca, spoglądając na rozległy obszar Morza Śródziemnego. Duże okna panoramiczne zapewniają optymalne wykorzystanie naturalnego światła i wentylacji.
Dla szukających penthousów w Playa de San Juan mamy apartamenty na poddaszu z imponującymi widokami i przestronnymi tarasami o powierzchni do 79 metrów kwadratowych.
Wnętrza nieruchomości posiadają wbudowane szafy, łazienki w głównej sypialni oraz w pełni wyposażone kuchnie z dużymi szafkami ściennymi i dolnymi.
Mając na uwadze jakość życia i ochronę planety kompleks został również zaprojektowany jako zrównoważony kompleks mieszkaniowy Alicante. Silne zaangażowanie w ochronę środowiska oraz najsurowsze standardy zrównoważonego rozwoju i efektywności energetycznej znajduje odzwierciedlenie w przyznaniu Europejskiego Certyfikatu Zrównoważonego Rozwoju Breeam.


W okolicy osiedla znajdują się szerokie aleje, ogrody i tereny zielone, na których można uprawiać sport lub spacerować na świeżym powietrzu. Doskonałe lokalne udogodnienia obejmują szkoły, supermarkety, ośrodki zdrowia i szeroką gamę obiektów rekreacyjnych.

Szybkie i łatwe połączenia drogowe i transportowe z centrum Alicante i okolicą, a także bliskość Morza Śródziemnego sprawiają, że kompleks jest idealny dla każdego, kto chce kupić mieszkanie w Playa de San Juan.


NUMER IDENTYFIKACYJNY N.I.E W MIESIĄC
MASZ PODPISANĄ UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ  LUB WYBRAŁEŚ WYMARZONĄ NIERUCHOMOŚĆ, A TERMIN UZYSKANIA NIE JEST ZBYT ODLEGŁY
- SKORZYSTAJ Z NASZEGO SERWISU I ZDOBĄDŻ  NUMER NIE W 1 LUB 2 MIESIĄCE W ZALEŻNOŚCI OD FORMY DOSTARCZENIA PEŁNOMOCNICTWA!