Kilka słów o nas

Profesjonalizm i bezpieczeństwo transakcji - to nasza dewiza !


Zapraszamy Państwa do współpracy z agencją nieruchomości działającą na wybrzeżu Costa Blanca od ponad 35 lat. Prowadzona jest ona przez hiszpańsko- angielskie małżeństwo, bardzo doświadczonych, profesjonalnych oraz w 100 % zaangażowanych w swoją pracę ludzi, dla których dobro oraz bezpieczeństwo prawne każdego kto zdecyduje się.. lub choćby nawet pomyśli o zakupie nieruchomości na Costa Blanca - jest priorytetem.
Właściciele agencji są członkami :


ASOCIACION PROFESIONAL de EXPERTOS INMOBILIARIOS - PROFESJONALNE STOWARZYSZENIE EKSPERTÓW DS. OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI

oraz

FIABCI – INTERNETIONAL REAL ESTATE FEDERSATION - MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA DS. NIERUCHOMOŚCI

Opis organizacji


Są to prestiżowe organizacje zrzeszające wykształconych, doświadczonych i licencjonowanych profesjonalistów pracujących na hiszpańskim rynku nieruchomości od wielu lat. Członkami tych organizacji są także kancelarie notarialne oraz cała rzesza prawników a także doradców, specjalizujących się w problematyce obrotu nieruchomościami. Współpracując z tak doświadczonym gronem fachowców - jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu fachową, rzetelną obsługę, szeroki zakres usług dodatkowych, a przede wszystkim zapewnić spokój i bezpieczeństwo podejmowanych transakcji, co w obcym kraju jest sprawą priorytetową.


Szanowni klienci !

Planując podjąć inwestycję w kraju, w którym panują odmienne obyczaje oraz nieznane nam prawo, poza atrakcyjną lokalizacją oraz korzystną ceną, prosimy nie zapominać, iż bezpieczeństwo prawne to pierwsza rzecz którą powinniśmy brać pod uwagę. Całą resztę zapewni nam wspaniały nadmorski klimat, urzekające okolice oraz niesamowicie ciepłe usposobienie mieszkańców Białego Wybrzeża..


Co możemy Państwu zaoferować :

- Szeroki wybór ofert, zwłaszcza tych na wyłączność, czyli takich których nie znajdą Państwo w żadnym inny biurze

Nasza Oferta

- Pomoc w dostosowaniu Państwa budżetu do realiów cenowych panujących na wybrzeżu

- Pomoc w  utworzeniu realnego oraz korzystnego planu inwestycyjnego
- Pomoc w doborze oferty dostosowanej do Państwa oczekiwań, wymagań i potrzeb
- Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach

Kredyt dla obcokrajowców

- Bezpośredni kontakt z pracownikiem naszego biura, który dostosowując się do Państwa wytycznych, zaproponuje możliwie najkorzystniejszy plan inwestycyjny oraz wszelkie korzyści      wynikające z inwestycji podjętych na Costa Blanca.

- Pomoc w rezerwacji lotu na lotnisko w Alicante oraz lotu powrotnego na dowolne lotnisko na terenie Polski lub innego miasta w Europie. Wspólnie znajdziemy najkorzystniejszą Cenę oraz dogodne połączenie.

- Bezpłatny odbiór z lotniska oraz dowóz na miejsce spotkania

- Pomoc w zorganizowaniu samochodu na czas Państwa wizyty z bezpiecznym pakietem ubezpieczeniowym. Istnieje możliwość wynajęcia auta bezpośrednio na lotnisku.

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w dogodnych dla Państwa warunkach. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu noclegi w konkurencyjnej cenie w jednej z naszych nieruchomości.

- Przydatne oraz praktyczne informacje dotyczące miejscowości, w której zaoferujemy zakwaterowanie.

- Materiały informacyjne pomocne przy zakupie nieruchomości ( podatki, koszty utrzymania nieruchomości po sfinalizowaniu transakcji, propozycja ubezpieczenia nieruchomości oraz ubezpieczenia zdrowotnego itp. )

- Kontakt z licencjonowaną agencją, która pokaże Państwu wymarzone oferty oraz co najważniejsze - zapewni opiekę prawną, doradztwo podatkowe, ubezpieczeniowe, zaproponuje pakiet dodatkowych usług po sprzedażowych, słowem zapewni kompleksową obsługę w zakresie kupna-sprzedaży nieruchomości i zatroszczy się o Państwa bezpieczeństwo.


MASZ PODPISANĄ UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ  LUB WYBRAŁEŚ WYMARZONĄ NIERUCHOMOŚĆ, A TERMIN UZYSKANIA NIE JEST ZBYT ODLEGŁY
- SKORZYSTAJ Z NASZEGO SERWISU I ZDOBĄDŻ  NUMER NIE W 1 LUB 2 MIESIĄCE W ZALEŻNOŚCI OD FORMY DOSTARCZENIA PEŁNOMOCNICTWA!


Nasz Zespół :